Kontakt et Feelgoodsenter

Vi forsøker alltid å være tilgjengelige hvis du har spørsmål eller trenger hjelp med noe. For lokale spørsmål, ber vi deg å velge ditt lokale Feelgoodsenter i fliken under og ta direkte kontakt med det aktuelle senteret:

Feelgood Bergen - Midtun

Sandbrekkevegen 96, 5225 Nesttun

Tlf: 91 89 80 74

bergen@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Bergen - Åsane

Åsane senter, Bergen

Tlf: 94 82 28 59

aasane@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Dal

Industrivegen 37, 2072 Dal

Tlf: 47 37 62 23

dal@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Elverum

Storgata 24, 2406 Elverum

Tlf: 91 53 53 95

elverum@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Fredrikstad

Wilbergjordet 10, 1605 Fredrikstad

Tlf: 94 17 46 75

fredrikstad@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Grimstad

Bergemovegen 45, 4886 Grimstad

41102898

grimstad@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Hamar

Torggata 72, 2317 Hamar

Tlf: 41 30 97 03

hamar@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Hof

Thorshaugveien 1, 3090 Hof

Tlf: 977 93 575

hof@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Hokksund

Drammensveien 20, 3300 Hokksund

Tlf: 90 12 00 43

hokksund@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Hønefoss

Nordre torv 4, 3513 Hønefoss

Tlf: 93 02 48 03

honefoss@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Kongsberg

Karsches gate 3, 3611 Kongsberg

Tlf: 99 22 99 22

kongsberg@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Nesbru

Fekjan 13A, 1394 Nesbru

Tlf: 40 05 00 98

nesbru@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Otta

Ola Dahls gate 9, Otta

Tlf: 48 27 43 33

otta@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Rundtom

Gamle kongevei 14, 3040 Drammen

Tlf: 40 14 41 45

rundtom@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Rena

Telthusveien 1, 2450 Rena

Tlf: 98 04 55 94

rena@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Sandnes

Stavangerveien 32a 4313 Sandnes

Tlf: 48 39 70 00

sandnes@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Sigdal

Sigdalssenteret, 3350 Prestfoss

Tlf: 90 12 00 43

sigdal@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Ski

Parkaksen 7, 1400 Ski

Tlf: 90 61 75 95

ski@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Svelvik

Storgaten 64, 3060 Svelvik

Tlf: 97 10 82 02

svelvik@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Tiller

Ivar lykkes veg 9, 7075 Tiller

Tlf: 45 40 75 55

tiller@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Trysil

Storvegen 29, 2420 Trysil

Tlf: 92 41 37 09

trysil@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Vikersund

Vikersundgata 28, 3370 Vikersund

Tlf: 40 40 02 18

vikersund@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Vollebekk - Oslo

Brobekkvegen 53A, 0598 Oslo

Tlf: 48 09 48 60

vollebekk@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Åmot

Lilleåsgata 1, 3340 Åmot

Tlf: 40 40 02 18

amot@feelgoodsenter.no

 

Feelgood Åssiden

Vårveien 24, 3040 Drammen

Tlf: 90 01 48 30

aassiden@feelgoodsenter.no

 

Sentrale spørsmål?

Feelgood er en treningssenterkjede som er skapt av Shapemaster Scandinavia AS, Org nr: 981 072 529
For sentrale spørsmål kan du nå oss på følgende kontaktopplysninger.

32787800

info@shapemaster.no

Nedre Nedmarken 2, 3370 Vikersund

Du kan også nå oss ved å fylle i kontaktskjemaet under.

12 + 4 =